Praca w sekretariacie Wydawnictwa

Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego poszukuje pracownika_cy sekretariatu. Jeżeli jesteś zainteresowany_a podjęciem pracy, prześlij swoje CV na adres administracja@wuwr.com.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2021.

Zakres obowiązków

  • koordynacja obiegu dokumentów i prowadzenie korespondencji
  • redagowanie umów cywilnoprawnych i sporządzanie zamówień
  • współpraca z księgowością w zakresie obsługi magazynów i dokumentów księgowych (mile widziana znajomość programu Subiekt GT)
  • współpraca z tłumaczami, redaktorami zewnętrznymi i korektorami
  • tworzenie raportów finansowych i harmonogramów pracy

Oczekujemy

  • komunikatywności, odpowiedzialności, sumienności oraz wzorowej organizacji pracy własnej
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • swobodnego posługiwania się językiem angielskim

Oferujemy

  • pracę w nowo tworzonym Zespole wydawnictwa naukowego o kilkudziesięcioletniej tradycji
  • możliwość stałego rozwijania się i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę stacjonarną w centrum Wrocławia (pl. Uniwersytecki)
  • umowę o pracę na okres próbny z możliwością kontynuacji w formie umowy na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie w okresie próbnym w wysokości 3000 zł brutto

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego sp. z o. o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego

Pl. Uniwersytecki 15

50-137 Wrocław

tel. + 48 71 375 29 91